ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 17088075
nr 1708 8075
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, ”Gården”. Signerad, numrerad 33/100. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 juni 2025
kl 19:49:43
7/6 12:25:55